Як організувати роботу клініки без зайвої паперової тяганини?
·Нові ветеринарні клініки відкриваються майже у кожному місті. А ті, що вже існують, стараються розширювати спектр послуг та покращувати їх, щоб якнайкраще задовольняти потреби клієнтів у лікуванні тварин, проведенні профілактичних заходів.
В умовах високої конкуренції особливо важлива ефективна організація бізнес-процесів. Одним з дієвих інструментів, які сприяють підвищенню ефективності роботи персоналу, є CRM для ветеринарних клінік. У ветклініках вони допомагають пришвидшити виконання рутинних справ, оптимізувати облік медичної документації, спростити лікарям та адміністраторам виконання їх повсякденних обов’язків. Це має дуже велике значення, адже від якості надання послуг залежить:
- Репутація закладу та довіра з боку клієнтів. У сфері медицини, в тому числі й ветеринарної, репутація вкрай важлива. Власники приводять своїх тварин в ті клініки, відгуки про які переважно позитивні, що свідчить про відповідальне ставлення до якості надання послуг.
- Здатність витримувати конкуренцію. Автоматизація ветеринарних клінік ставить їх на крок вперед перед іншими закладами, оскільки зростання конкуренції вимагає постійного вдосконалення, покращення сервісу й упорядкування внутрішніх процесів.
- Фінансова стабільність. Грамотно організовані процеси дозволяють клініці ефективніше використовувати свої ресурси, що відображається на кінцевому прибутку.
Для закладів ветеринарної медицини оптимально вибирати профільну систему, яка повністю адаптована до специфіки цієї сфери діяльності. Так, наприклад, програма для ветклініки ENOTE має всі необхідні функції, від онлайн-запису та електронного ведення медичних карт до звітів для керівництва та інструментів аналітики. Із застосуванням програми вдасться відстежувати всі важливі показники, в тому числі й щодо ефективності роботи персоналу.
Як CRM допомагає здійснювати контроль якості роботи працівників закладів ветеринарної медицини?
Програма для ветеринарів дає змогу:
- Аналізувати завантаженість та перерозподіл завдань. У CRM можна керувати навантаженням кожного лікаря, своєчасно перерозподіляти години приймань, щоб уникнути появи черг та надмірного навантаження спеціалістів.
- Проводити моніторинг KPI персоналу. Програма обліку для ветклінік надає керівнику інформацію про кількість консультацій, загальний час роботи кожного з членів колективу, рівень задоволеності клієнтів, швидкість обробки заявок тощо.
- Керувати завданнями та нагадуваннями. Відповідні модулі програм дозволяють створювати завдання для персоналу та відстежувати їх виконання, відправляти нагадування щодо проведення обстежень і процедур.
- Використовувати звітність для покращення тих чи інших процесів. Завдяки регулярним звітам простіше знаходити «слабкі місця» та виправляти стратегію, з урахуванням до ситуації.
Хмарний сервіс надає можливість стежити за потрібними показниками у будь-який момент – програма працює з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Таким чином, на відміну від використання стаціонарного ПЗ, керівник може вживати заходів для контролю та корегування тих чи інших процесів не тільки з кабінету, а й поза межами офісу, що сприяє більшій свободі дій. При цьому дані захищені від стороннього доступу, оскільки зберігаються на надійному обладнанні.
CRM-система для ветеринарної клініки – це не просто технологія, а інструмент, що об’єднує всі ключові аспекти керування медичним закладом: від запису пацієнтів і комунікації з клієнтами до контролю персоналу й аналітики ефективності. Автоматизація дозволяє не лише оптимізувати рутину, а й підвищити якість послуг, створити більш комфортні умови для власників тварин, а головне – забезпечити високий рівень догляду за пацієнтами.
У сучасних умовах саме цифрові рішення стають основою сталого розвитку ветеринарної практики. А CRM – одна з найефективніших інвестицій у майбутнє будь-якої клініки.